Diamantová mikrodermabrazia

Diamantová mikrodermabrázia je pre pleť veľmi účinná, efektívna a bezpečná procedúra určená pre všetky typy pleti. Funguje na princípe mechanického peelingu, keď diamantové čiastočky z hlavice obrusujú vrchnú vrstvu pokožky na tvári alebo dekolte. Súčasne vytvára hlavica vákuum a tým sa pleť rozjasní a zároveň vyčistí. Účinky diamantovej mikrodermabrázie sú viditeľné vo veľmi krátkom čase.

Túto procedúru treba zopakovať 3-5 krát každé 3-4 týždne. Je vhodná aj na aknóznu a mastnú pleť. U nás túto procedúru odporúčame pre takýto typ pleti. Po mikrodermabrázii je oveľa efektívnejšie čistenie zanesených pórov. Pre veľmi citlivú a stenšenú pleť to nie je vhodná terapia. Diamantovú mikrodermabráziu je možné vykonávať len v zimných mesiacoch a to z dôvodu slabšieho slnečného žiarenia.

Ošetrenie začneme povrchovým vyčistením pleti a natónovaním pokožky. Následne vykonáme mikrodermabráziu. Následne aplikujeme séra, ampulky a vitamíny. Môžeme vykonať aj masáž pleti a dekoltu. Na záver aplikujeme masku podľa typu pleti a záverečný krém.

Toto ošetrenie stojí 41 eur.

Diamantová mikrodermabrázia je vhodná pre slnkom poškodenú pokožku, pre pleť s pigmentovými fľakmi, pre jazvy určitého typu, aknóznu pleť, strie a upchané póry.

Mikrodermabrázia sa neodporúča pre pleť s keloidnými jazvami, aktívnym herpesom, rosaceou, AIDS, ekzémom, hepatitídou typu C, rakovinou kože.

Veľmi dobré výsledky sa zaznamenali aj v kombinácii s bieliacimi prípravkami na pigmentové fľaky a aj zjemnenie drobných jaziev po akné.