Kozmetika

V starostlivosti o pleť je veľmi dôležitá pravidelnosť a samozrejme aj správny výber ošetrenia. U nás vám urobíme diagnostiku pleti a následne vyberieme vhodné ošetrenie. Ponúkame niekoľko kozmetických kúr: kolagénovú, liftingovú kúru, liftingovo-kávové ošetrenie, ošetrenie pre problematickú pleť, zažehlenie výživných látok do hlbších vrstiev pokožky galvanickou žehličkou. Počas jesenných a zimných mesiacov vám ponúkame chemický peeling. Pri všetkých ošetreniach používame švajčiarsku kometickú značku LARENS.

LARENS nie je kozmetika, sú to kozmeceutiká, čo je vyššia forma kozmetiky, ktorá dokáže prenikať do hlbších vrstiev pokožky.

Kozmeceutiká LARENS jedinečným spôsobom kombinujú biologicky aktívny kolagén, bio peptidový komplex a nano vodu. Peptidy rybieho kolagénu majú intenzívne účinky proti starnutiu, vďaka silným energetizujúcim vlastnostiam stimulujú kožné bunky k tvorbe kolagénu a elastínu. Sú užitočné v boji proti pigmentovým škvrnám, zosvetľujú a vyrovnávajú farebný tón pleti. Výsledkom ich použitia v kozmetike je pružná pokožka, výplň rýh a nerovností, zmiernenie podráždenia. Majú tiež uplatnenie pri liečbe kožných ochorení.

Doprajte si ničím nerušený relax a starostlivosť, kde budete stredobodom pozornosti len VY.